هنردوست گرامی، در این صفحه امکان دانلود رایگان نمونه صوتی کتاب "پیانو مرتضی محجوبی و آواز قمرالملوک وزیری" اثر خانم "بهار برخوردار" فراهم شده است. این نمونه صوتی شامل یازده تصنیف قدیمی به نوازندگی استاد مرتضی محجوبی (پیانو)، استاد مرتضی نی داوود (تار)، موسی نی داوود (ویلن) و آواز قمرالملوک وزیری است. در ادامه می‌توانید از طریق جدول زیر هم نسخه اجرا شده کتاب توسط خانم برخوردار و نیز نسخه اصلی قطعات مستخرج از صفحات گرامافون را دانلود نمایید.
باید توجه داشت که به دلیل محدودیت زمانی در ضبط صفحات گرامافون معمولا در اجرا قطعات در دو بخش ضبط می شدند و بعضا عناوین دو قسمت قطعه بر روی صفحه یکسان نبوده است که به همین علت در سه مورد از قطعات این کتاب هر دو نام قطعه در داخل پرانتز آورده شده است.
توجه: در صورت استفاده از تلفن همراه برای مشاهده این صفحه، برای نمایش بهتر جداول تلفن خود را در حالت افقی قرار داده و دقت کنید که چرخش صفحه فعال باشد. تمامی لینک‌های دانلود کنترل شده و سالم هستند اما ممکن است در ساعات پر ترافیک سایت، دانلود بعضی فایل‌ها با خطا مواجه شود که در اینصورت لطفا مجددا بر روی لینک دانلود کلیک کنید تا دانلود انجام شود.
 
 
نام قطعه نوازنده: بهار برخوردار
نوازنده: مرتضی محجوبی
تصنیف شور (دیدار عاشق و معشوق - مرغ پر بسته)
دانلود دانلود
تصنیف نگار من - بیات ترک
دانلود دانلود
تصنیف دل خسته - افشاری
دانلود دانلود
تصنیف افشاری (جفای جهان - شکایت عاشق)
دانلود دانلود
تصنیف شب تار - دشتی
دانلود دانلود
تصنیف آتش دل - دشتی
دانلود دانلود
تصنیف سیرت زیبا - نوا
دانلود دانلود
تصنیف دل آواره - سه گاه
دانلود دانلود
تصنیف فرشته محبت - سه گاه
دانلود دانلود
تصنیف همایون (حاصل زندگانی - دلربا)
دانلود دانلود
تصنیف خون دل - بیات اصفهان
دانلود دانلود
کل قطعات در یک فایل فشرده دانلود دانلود